Wat doet Kennemer Wonen aan geluidsoverlast?

Algemeen

In de meeste gevallen is er geen sprake van overlast, maar van last (hinder). Dat wil zeggen dat de klager wel degelijk last heeft van bijvoorbeeld zijn buren, maar dat de feiten niet ernstig genoeg zijn dat Kennemer Wonen actie onderneemt.

Het is dus goed om onderscheid te maken tussen "gewone" leefgeluiden zoals spelende kinderen, blaffende honden en muziek of dat er sprake is van overlast. Bij last (hinder) moeten partijen zelf een oplossing vinden. Wanneer de situatie ernstig is kunt u ons vragen om uw zaak aan te melden bij De Bemiddelingskamer of zelf contact met hen opnemen.

Wilt u toch een overlast melding bij ons doen, dan kunt u dat op onze website doen of u kunt het overlastformulier gebruiken.

Meer informatie kunt u vinden in de folder beter een goede buur.